Namuose > Paslauga > Kodėl verta rinktis "YUANDA PSA" deguonies generatorių?

YDGET.com skiria užsiima gamyba, tiekimu ir ekspertu   išskirtinis PSA deguonies gamyklų asortimentas, kuris yra visiškai automatinis ir reikalauja mažos gamybos sąnaudų. Šie augalai yra labai reikalingi stiklo pramonėje, dygstančiose pramonės šakose ir plieno pramonėje. Mes siūlome patronams patikimus ir lengvai montuojamus augalus, kurie yra labai efektyvūs spektakliuose. Šie augalai pereina įvairias kokybės tikrinimo procedūras, užtikrinančias geriausią rezultatą kliento pabaigoje. Klientas gali pasinaudoti šiais kokybiškais augalais pagal jų poreikius ir reikalavimus.
* Didelis deguonies grynumas
PSA deguonies generatoriaus įrenginiai leidžia gaminti labai gryną deguonį iš suspausto oro. Šis deguonies grynumas taip pat gali būti užtikrintas kriogeninėmis sistemomis, tačiau jie yra daug sudėtingesni ir pagrįsti tik dideliam vartojimo kiekiui. Deguonies generatoriai naudoja z MS (zolieto molekulinio sieto) technologiją, kad būtų galima gaminti nuolatinį labai deguonies deguonies tiekimą ir yra su vidaus kompresoriais arba be jų.
* Mažos veiklos sąnaudos
Pakeičiant pasenusius oro atskyrimo įrenginius, azoto gamybos pajamos gerokai viršija 50%. [Reikalaujama citatos]
Deguonies generatorių pagamintos deguonies sąnaudos gerokai mažesnės už buteliuose arba suskystintą deguonį.
* Deguonies generatoriai mažiau veikia aplinką
Deguonies dujų gamyba yra tvarus, aplinką tausojantis ir energiją tausojantis požiūris į grynes, švarias, sausas deguonies dujas. Palyginus su energija, reikalinga kriogeninei oro atskyrimo gamyklai ir energijai, reikalingai skysčio deguoniui transportuoti iš įrenginio į įrenginį, susidarantis deguonis sunaudoja mažiau energijos ir sukuria daug mažiau šiltnamio efektą sukeliančių dujų.

 

Yuanda KOB serijos PSA deguonies generatorius
3.1 Specifikacija:
1) Grynumas: 28 ~ 95%
2) Talpa: 1 ~ 3000 Nm3 / h
3) slėgio išvada: 0.1 ~ 0.6Mpa (taip pat yra 0.6 ~ 15.0 MPa)
4) Rasos taškas: <>
5) Tipas: prikabinamas antgalis
6) Prekės ženklas: "Yuanda"
7) Kilmė: Hangzhou, Zhejiang, Kinija
8) pristatymas: 20-50days
3.2 Produkto savybės
1. Pilna automatika
Visos sistemos yra skirtos nenutrūkstamam veikimui ir automatiniam deguonies poreikio koregavimui.
2. Mažesnio kosmoso reikalavimas
Dėl konstrukcijos ir prietaisų gamyklos dydis yra labai kompaktiškas, surenkamas ant skydų, surenkamas ir tiekiamas iš gamyklos.

3. Greitas paleidimas
Pradinis laikas yra apie 30 minučių, norint gauti pageidaujamą deguonies grynumą. Taigi šie vienetai gali būti įjungti ir išjungti, atsižvelgiant į deguonies paklausos pokyčius.
4. Aukšta patikimumas
Tai labai patikima nuolatinei ir pastoviai veikiančiai su nuolatine deguonies grynumu. Augalų tinkamumo laikas yra geresnis nei 93% visada.
5. Ceolito molekulinės sietų gyvenimas
Tikimasi, kad celiuliozės molekulinės sietos gyvenimas yra daugiau nei 10 metų, ty visiškas deguonies augalo gyvenimo laikas. Taigi jokių pakeitimo išlaidų.
6. Nedidelis investicijų ir energijos suvartojimas
7. Paprasta eksploatacija ir priežiūra
3.3. Funkcinė specifikacija:
1. Sistemoje įjungiamas vieno mygtuko paspaudimas, oro kompresorius, šaldytuvo džiovintuvas, "Adsportion" džiovintuvas, generatorius pradės dirbti pagal programą po vieną.
2. Deguonies generatorius, turintis nepakankamą deguonies dujų įspėjamąjį signalą ir automatinį išleidimą, gali užtikrinti, kad visas deguonis, kuris patenka į dujotiekį, yra geros kokybės.
3. "Siemens" Vokietijos dekoratyvinis deguonies generatorius su spalvotuoju jutikliniu ekranu gali parodyti visas sistemos veikimo režimo, grynumo, slėgio ir azoto srauto greitį; taip pat gali priminti techninės priežiūros laiką, užregistruoti trikčių aliarmą atsisiųskite veikimo duomenis.