Namuose > Paslauga > Pridėtinės vertės paslaugos

YDGET kokybės kontrolė

YUANDA Gas Enigineering & Technology Jūs galite būti tikri dėl YDGET sprendimo kokybės. YUANDA naudoja tik geriausius tiekėjus ir komponentus. Visi azoto generatoriai yra išbandyti ir užsakyti profesionalūs specialistai, kad įsitikintų, jog viskas yra kvalifikuota, kol jie išeina iš gamyklos.


YDGET garantija

Garantijos laikotarpis prekėms iš YDGET yra 360 dienų nuo montavimo ir paleidimo eksploatacijos pabaigos dienos arba 420 dienų nuo prekių gavimo, priklausomai nuo to, kas įvyks anksčiau.


YDGET aptarnavimas ir palaikymas

"YDGET" siūlo įvairias paslaugas, kurios padėtų jums maksimaliai išnaudoti jūsų teikiamą naudą. Dėl maksimalaus patogumo, mes siūlome fiksuoto kainos paslaugų sutartį, pagrįstą veikimo laiku ar kalendoriumi

laikas. Žinoma, visi klientai kviečiami skambinti bet kuriuo metu. Mes visada norime jums padėti.

1) konsultacijos

Pagalba savigynai, keitimasis patirtimi ir individuali parama.

Jei turite klausimų apie gamyklos eksploatavimą arba jums reikia kam nors išspręsti problemas, mes suteikiame jums patarimą telefonu arba raštu. Tiesioginis ryšys su jumis yra labai svarbus mums, nes tai yra nuolatinio abipusio partnerio bendradarbiavimo pagrindas.

2) paleidimas eksploatuoti

Sistemingas nuo galutinio montavimo patvirtinimo iki tinkamo eksploatavimo patvirtinimo ir garantuotų funkcijų. Tai apima išsamius eksploatacinius bandymus, profesionalų pildymą adsorbentais ir katalizatoriumi, tinkamą paleidimą, optimalų darbo parametrų nustatymą ir visų saugos funkcijų patikrinimą. Tuo pačiu metu mes apmokome savo operacinį personalą dėl įrenginių funkcijų ir veikimo.

3) Atsarginių dalių aptarnavimas

Visame pasaulyje, greitai ir pigiai per visą savo gamyklos eksploatavimo laiką. Atskirtas visų mūsų pateiktų augalų komponentų žymėjimas leidžia mums aiškiai nustatyti jūsų reikalaujamas atsargines dalis. Mes tiekiame Jums produktus, skirtus ilgam gyvenimui ir ekonominiam efektyvumui.

Dėl pakeitimų ir pratęsimų mes ieškome optimaliausio ir ekonomiškiausio sprendimo savo individualiam tikslui.

4) techninė priežiūra / pakeitimai

Reguliarus tikrinimas ir priežiūra užtikrina nuolatinį veikimą, vengia žalos ir apsaugo nuo nenumatytų gedimų. Atliekant priežiūros / redagavimo darbus, mes patikriname visus svarbius komponentus dėl funkcijos ir būklės, keitimo defektų, naudotų ir susidėvėjusių dalių, o vėliau optimaliai sureguliuokite savo gamyklą tam tikromis eksploatavimo sąlygomis. Priklausomai nuo augalo dydžio ir

darbo apimtis, mūsų paslaugų diapazonas taip pat apima išsamią peržiūrų planavimą, taip pat rangovų koordinavimą ir priežiūrą. Žinoma, mes tiekiame techninės priežiūros dokumentus kaip ataskaitų ir atsarginių dalių rekomendacijų, ir mes suderiname savo tvarkaraščius pagal jūsų poreikius.

5) Mokymas

"Know-how" savo darbuotojams.

Eksploatacija, techninė priežiūra ir remontas, elektrinė matavimo ir valdymo įranga ar procesų inžinerija - mes siūlome specialius mūsų ekspertų mokymus. Nesvarbu, ar svetainėje dirbate su pačia gamykla, ar mūsų būstu, mes sutelkiame dėmesį į savo klausimus ir problemas.