Namuose > Naujienos > Turinys

Skirtumas tarp pramoninio deguonies generatoriaus ir medicininio deguonies generatoriaus

Nov 21, 2020

1. Deguonies deguonies generatoriuje apibrėžimas:

Pramoninis deguonis: nurodo pramonėje naudojamą deguonį. Pramoniniam deguoniui paprastai reikalingas tik deguonies grynumas ir jis neturi jokių specialių reikalavimų kitoms sanitarinėms sąlygoms. Tuo pačiu metu jame taip pat yra per didelis anglies monoksidas, metanas ir kitos kenksmingos dujos, taip pat yra daug drėgmės, bakterijų ir dulkių. Pramoninis deguonis daugiausia naudojamas suvirinimui, dujų suvirinimui, dujų pjovimui ir kt.


Medicininis deguonis: tai aukštos kokybės deguonis, kurio deguonies koncentracija yra didesnė nei 93%. Jis naudojamas pagalbiniam kvėpavimo takų ligų, širdies ir smegenų kraujagyslių ligų, kurias sukelia hipoksija, gydymui, siekiant palengvinti hipoksijos simptomus; jis taip pat gali būti naudojamas sveikatos priežiūros deguonies įkvėpimui arba greitai nuovargiui po intensyvaus protinio ir fizinio darbo.


2. Deguonies koncentracija ir grynumas

Pramoninis deguonis: deguonies koncentracija yra didesnė kaip 90%, atsižvelgiant į tai, kad jo grynumas ir daug priemaišų.

Medicininis deguonis: deguonies koncentracija yra didesnė kaip 93% pagal kvalifikaciją, labai gryna, mažai priemaišų, bespalvė ir bekvapė.

oxygen generator

Pora

ne