Namuose > Naujienos > Turinys

Atsargumo priemonės azoto generatorių naudojimui kabelių gamyboje

Mar 13, 2021

Kabelių pramonėje azoto naudojimas yra labai dažnas. Pavyzdžiui, varinė viela reikalauja atkaitinimo ir pašildyti piešimo proceso metu. Šiame procese azotas reikalingas vario vielos paviršiui apsaugoti, kad būtų išvengta oksidacijos.

 

PSA azoto generatorius yra patikimas azoto generatorius. Jis naudoja neišsenkantį orą kaip žaliavą, anglies molekulinį sietą kaip adsorbentą, slėgio svyravimo adsorbcijos principą ir anglies molekulinio sieto selektyvumą deguoniui ir azotui. Adsorbcija atskiria azotą ir deguonį. Palyginti su tradiciniu azoto gamybos metodu, jis turi paprasto proceso srauto savybes, aukštą automatizavimo laipsnį, greitą dujų gamybą (15-30 minučių), mažą energijos suvartojimą, internetinį azoto grynumo aptikimą, patogų veikimą ir priežiūrą, mažesnes eksploatavimo išlaidas ir stiprų prietaiso prisitaikymą. PSA azoto generatorius yra vienkartinis investicijas į nuolatinį dujų naudojimą, vieno mygtuko paleidimą ir neprižiūrimą operaciją, kuri gali sutaupyti darbo jėgos ir išlaidų.

 

Remiantis patirtimi, naudojant azoto generatorių reikėtų atkreipti dėmesį į šiuos aspektus:

 

1) Modelio parinkimas, t. y. azoto gamybos sistemos darbingumas, turėtų atitikti faktinę paklausą.

 

2) Izoliuotiems tandeminiams kabeliams apsauginė varinės vielos dalis yra atkaitinimo dalyje, todėl azoto išleidimo angos turi būti įrengtos atkaitinimo ir aušinimo įrangos dalyse. Išleidimo angos dydis yra labai svarbus azoto srautui ir slėgiui.

 

3) Deguonies kiekis turi būti reguliariai tikrinamas, kad deguonis neįeitų į atkaitinimo aušinimo dalį.

 

4) Azoto filtravimo sistema turi reguliariai išleisti priemaišas. Vožtuvų konverteris ir išpūtimo vožtuvas azoto gamybos sistemoje turi būti reguliariai valomi.

 

5) Solenoidinis vožtuvas ir kiti vožtuvai azoto generavimo sistemoje turėtų būti reguliariai tikrinami, nes dažnas azoto generatoriaus paleidimas ir užsidarymas turės įtakos vožtuvo tarnavimo laiką, o kai vožtuvas bus pažeistas, jis negalės gaminti kvalifikuoto azoto, kuris taip pat turės didelę įtaką produkto kokybei. Įtaka.

 

6) Jame gali būti įrengta slėgio signalizacija, kai slėgis yra mažesnis už nustatytą vertę, sistema skambės pavojaus signalu.