Namuose > Naujienos > Turinys

Kaip pasirinkti PSA azoto generatorių gamintoją

Jan 09, 2021

Jei įmonė nori įsigyti azoto generatorių, ji pirmiausia turi pakankamai išmanyti azoto generatorių rinką ir tuo pat metu aiškiai žinoti savo faktinę azoto generatoriaus paklausą. Šiais laikais yra įvairių rūšių azoto generatorių, kurie kelia tam tikrų sunkumų atrenkant įmones. Šiandien aš sutvarkysiu veiksnius, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį renkantis PSA slėgio svyravimo adsorbcijos azoto generatorius. Suinteresuoti pirkėjai gali nurodyti šį turinį.


Vienas iš jų yra bendras vidaus pramonės techninis ir technologinis lygis. Adsorbcinė slėgio svyravimo įranga yra sudėtinga visa sistema. Tai yra standartinė įranga su daugeliu procesų mazgų ir kelia aukštus reikalavimus technologijoms ir gamybos procesams. Daugelis gamintojų nėra patyrę šio technologijų kūrimo ir tikrinimo proceso. Neturint pilnos dizaino standartinės sistemos, visiškai ją nukopijuojant, aklai ieškant nuorodų ir pigių konkurencijų, apie gamybos procesą negalima diskutuoti. „Jiangsu Jiayu Special Equipment Co, Ltd“ daugiau nei 30 metų koncentruojasi į dujų inžinerijos įrangą. Ji turi didelę pramonės patirtį ir aukštos kokybės produktus. Pagaminti PSA azoto generatoriai buvo parduoti daugeliui pasaulio šalių ir rinkų.


Bendras konfigūracijos lygis. Nes daugumai įmonių technologija nėra pagrindinis jų konkurencingumas. Norėdami laimėti užsakymus rinkos konkurencijoje, jie dažnai gali kovoti tik su kainų karais. Galų gale jie gali atlikti tik" straipsniai" konfigūruojant visą įrangą, pvz., valymo įrangą. Slėginio indo sienelės storio pasirinkimas, programos valdomų vožtuvų ir prietaisų prekės ženklas ir funkcijos pasirinkimas. Nuotolinio valdymo vožtuvo stabilumas yra tiesiogiai susijęs su sistemos įrangos stabilumu. Stebėjimo priemonės yra tiesioginis vartotojo priėmimo ir naudojimo pagrindas, o prietaisų suderinamumas ir tikslumas tiesiogiai veikia vartotojo&# 39 produkto kokybę ir gamybos saugą.


Dabar daugumai kompanijų reikia naudoti azoto generatorius. Maisto pramonė gali naudoti azoto generatorius maisto produktų galiojimo laikui pailginti. Pramonė gamybos procese turi naudoti azotą kaip apsaugą nuo dujų. Todėl azoto generatorių parinkimas turėtų būti pagrįstas Pasirinkimas pagal jūsų įmonės poreikius.


Zhejiang Yuanda oro atskyrimo įranga Co.Ltd. specializuojasi slėgio svyravimo adsorbcijos (PSA) oro atskyrimo įrenginiuose ir susijusiuose suslėgto oro valymo sprendimuose iš Kinijos.


Mūsų gaminiai yra apie 200 serijų, apima įvairias PSA ir membraninių azoto / deguonies generatorių specifikacijas, azoto / deguonies specialius valymo prietaisus, pramoninius oro sausintuvus ir valymo sistemas bei su jais susijusią įrangą ir kt.


Turėdami dešimtmečių patirtį, R&stiprintuvus ir aptarnavimą, mūsų įranga užėmė dominuojančią Kinijos rinką. Yra daugiau nei 1,00 oro sprendimų sistemų iš „Yuanda“. Mes teikiame didelę ekonominę naudą savo klientams įvairiose pramonės šakose, įskaitant naftą, chemijos inžineriją ir perdirbimą, naftos ir dujų gavybą, anglies kasyklas, metalurgiją, elektroniką, aeronautiką ir kosminę erdvę, farmacija / sveikatos apsauga, maisto produktai, metalurgijos, stiklo, anglių kasyklos ir akvakultūra, padangos, popieriaus gamyba, aviacija ir kt. „Yuanda Gas“ sprendimas yra geriausias pasirinkimas.


„Yuanda“ yra skirta tiekti savo klientams patikimesnius, ekonomiškesnius ir patogesnius oro atskyrimo sprendimus bei profesionalias paslaugas.


Šiais metais daug dėmesio skiriame tarptautinei rinkai plėtoti, kad gautumėte geriausią kainą nei bet kada anksčiau, kviečiame apsilankyti ir teirautis mūsų.