Namuose > Naujienos > Turinys

Kaip veikia azoto generatorius pagerinti suspausto oro kokybę

Nov 21, 2020

Azoto generatorius naudoja orą kaip žaliavą ir naudoja fizinius metodus deguoniui ir azotui atskirti, kad gautų azotą. Pagal skirtingus klasifikavimo metodus jis gali būti suskirstytas į kriogeninio oro atskyrimo metodą, molekulinio sieto oro atskyrimo metodą ir membraninio oro atskyrimo metodą. Prietaisas yra azoto gamybos įranga, suprojektuota ir pagaminta pagal slėgio sūpynės adsorbcijos technologiją. Gaminys sudarytas iš oro talpyklų, apsauginių vožtuvų, rutulinių vožtuvų ir kt., o jo funkcija yra užtikrinti, kad sistema sklandžiai naudotų orą, taip pat gali sumažinti suspausto oro temperatūrą. , Kad priemaišos, tokios kaip vanduo ir alyva suspaustame ore, būtų atskirtos mažėjant suslėgto oro temperatūrai, o tai naudinga prailginant po apdorojimo įrangos tarnavimo laiką ir gerinant suslėgto oro kokybę.

nitrogen generator

Šios azoto generatorių savybės palengvina įvairias pramonės šakas:

1. Lengva valdyti

Jis yra laisvas nuo plieninių cilindrų transportavimo darbo ir taupo plieninių cilindrų transportavimo skausmą. Jis gali būti naudojamas azotui gaminti tik įjungiant maitinimo jungiklį. Jis gali būti naudojamas nuolat arba su pertraukomis, o azoto gamyba yra stabili ir nesumažėja.


2. Programos valdymas

Valdymo sistema naudoja specialų lustą. Visus darbo procesus kontroliuoja programa. Automatinis pastovus slėgis, pastovus srautas ir azoto srautas gali būti automatiškai reguliuojamas nuo 0-300 ml/min pagal kiekį.


3. Trijų pakopų katalizė

Be dviejų pakopų katalizės elektrolitinėje ląstelėje, taip pat yra trečiojo poliaus katalizė. Katalizatorius naudoja naujus tauriuosius metalus, kad išėjimo azoto deguonies kiekis būtų mažesnis nei 3ppm.


4. Pažangios technologijos

Elektrolitinė ląstelė priima vertikalų vieną skystą paviršių ir dvigubus katodus. Naujoji membranos atskyrimo technologija, katalizinis sluoksnis naudoja PCAN nešiotoją ir tauriųjų metalų katalizatorių, kad elektrolitinė ląstelė turėtų didelį katalizinį efektyvumą, didelę dujų gamybą, didelį azoto grynumą, o elektrolitinė ląstelė praėjo daugiau nei 100 valandų aukšto slėgio prieš išvykdamas iš gamyklos. , Aukštos srovės senėjimo testas daro efektyvumą ir darbo būklę elektrolitinės ląstelės labai stabilus.


5.Azoto gamybos drėgmė yra maža.

Priimama itin didelės molekulinės masės pralaidi membranos atskyrimo technologija ir veiksmingas sausinimo įtaisas, kuris sumažina pradinę drėgmę ir gali automatiškai išleisti vandenį po išjungimo. Siekiant labai pagerinti azoto grynumą, naudojamas metalo polimerų sausinimas ir dviejų pakopų adsorbcija.


Azoto generatoriaus įtaka chromatogramai dažnai yra pamiršta, tai yra, perjungimo maitinimo generatorius sukels tam tikrus trukdžius tinklo įtampai, kai ji veikia (kompresorius taip pat bus pradėti ir sustabdyti), todėl chromatografas turi būti maitinamas stabilizuotu maitinimo Šaltinis Žinoma, yra labai mažai vartotojų, kuriems nereikia reguliuojamo maitinimo šaltinio.


Aukščiau yra pilnas paaiškinimas "Kaip azoto generatorius pagerina suspausto oro kokybę". Jei norite daugiau sužinoti apie gaminį, galite susisiekti su mumis, jei norite gauti daugiau informacijos