Namuose > Naujienos > Turinys

Maisto pramonėje naudojamų azoto generatorių privalumai

Jan 09, 2021

Maisto konservavimo azoto generatorius yra didelio grynumo azoto generatorius, specialiai sukurtas maisto pakavimo ir konservavimo pramonei, remiantis pažangiu PSA slėgio svyravimo adsorbcijos principu, naudojant anglies molekulinį sietą, kad azotas ir deguonis būtų atskirti nuo suslėgto oro. Jis suteikia sausą, nepertraukiamą ir gryną azotą maisto pakuotėms, gėrimų maišymui, vaisių ir daržovių saugojimui, grūdų fumigacijai, maisto azoto pūtimui ir kt. Jis turi greitą azoto gamybos greitį, didelį grynumą, kompaktišką struktūrą, patogų judėjimą, mažas investicijas, lengvą priežiūrą, automatinį mikrokompiuterių valdymą, energijos taupymą ir kitas funkcijas.


Specialus azoto generatorius maisto pramonei tinka grūdų žaliųjų sandėliavimui, Penghua maisto azoto pildymo pakuotėms, daržovių konservavimui, vyno sandarinimo (konservavimo) ir konservavimui ir kt.

food industry

Azoto pobūdis:

1. Kadangi azoto cheminės savybės yra stabilios, jis gali vaidinti konservantų poveikį; antra, jis gali užkirsti kelią trapiems maisto produktams (pvz., bulvių traškučiams) suskaidymui transportavimo metu


2. Azoto dujos yra sterilios, be dulkių ir bekvapės, atitinka azoto, reikalingo maisto saugojimo ir konservavimo pramonei, reikalavimus.


Azoto pildymo maisto pakuotėse vaidmuo:

1. Antikorozinis ir šviežiai laikantis: Maisto pablogėjimą daugiausia sukelia oksidacijos reakcija veikiant O2, ir skatina mikroorganizmų ir bakterijų dauginimąsi, kad būtų pakenkta maistui. Kaip uždususių inertinių dujų rūšis, N2 gali uždusti ir slopinti bakterijų dauginimąsi maiste. N2 naudojimo tikslas yra pašalinti O2 ir sulėtinti maisto oksidaciją ir kvėpavimą. N2 tirpumas vandenyje ir aliejuje yra labai mažas, o N2 adsorbcija maiste taip pat yra maža. Todėl azotas yra geresnės dujos maisto konservavimui ir konservavimui.


2. Apsaugoti maisto formą: azotu užpildytos pakuotės taip pat gali atlikti gerą vaidmenį apsaugant maisto formą viduje: užkirsti kelią traškiam ir trapiam maistui; išvengti slėgio disbalanso tarp vidinio ir išorinio spaudimo ir spaudimo sujungti supakuotą maistą kartu , Padarykite jo tekstūrą kietą; net netaisyklingos formos maistas gali išlaikyti pakuotės paviršiaus grožį ir sumažinti maisto pablogėjimą dėl paviršiaus raukšlių sukelto pakavimo medžiagos pažeidimo.


3. Alaus, vyno ir vaisių sulčių gamybos dujos: Po fermentacijos 98 % ar daugiau grynumo azotas naudojamas kaip gamybos dujos filtravimui, transportavimui, nugaros slėgiui, konservavimui ir kitiems procesams. Azoto išmetimas gali veiksmingai išvengti Deguonies žala gali pagerinti alaus ir vyno skonio stabilumą ir išvengti daugelio problemų, tokių kaip "senėjimo skonis" ir "nuosėdos".


Maisto azoto pildymo mašinos veikimo principas:

Slėgio sūpynės adsorbcijos azoto generatorius (azoto generatorius, azoto generatorius) naudoja suslėgtą orą kaip žaliavą ir naudoja didelio našumo anglies molekulinį sietą selektyviai adsorbuoti deguonį ir azotą, kad tiesiogiai gamintų azotą.


Išgrynintas suslėgtas oras adsorbuojamas slėgiu ir desorbuojamas sumažintu slėgiu, veikiant slėgio svyravimo adsorbcijai. Dėl kinetinio poveikio mažesnio kinetinio skersmens deguonies molekulių difuzijos greitis anglies molekulinio sieto mikroporose yra daug didesnis nei azoto molekulių. Prieš adsorbcijai pasiekiant pusiausvyrą, azotas praturtinamas dujų fazėje ir gaunamas produkto azotas. Tada, išskleidus į normalų slėgį, adsorbuotas azotas ir kiti priemaišų komponentai yra desorbuoti, kad būtų galima realizuoti anglies molekulinio sieto regeneraciją.


Slėgio sūpynės adsorbcijos azoto generatoriai (azoto generatoriai, azoto generatoriai) paprastai naudoja du lygiagrečius adsorberius, atidaro ir uždaro pneumatinį vožtuvą per PLC programos valdiklį, pakaitomis vykdo slėgio adsorbcijos ir dekompresijos regeneracijos operacijas ir nuolat tiekia žaliavas Oras, nuolatinė azoto gamyba.


Sistemos funkcijos

● Patogus paleidimas, greita azoto gamyba, stabilus azotas ir nuolatinė dujų gamyba.

● Mikrokompiuterių valdymas, mažas pėdsakas, mažas triukšmas, visiškai automatinis veikimas, patogus judėjimas ir kt.

● Vardinis srautas ir produkto dujų grynumas automatiškai sureguliuojamas.

● Azoto grynumas, srauto aptikimas ir analizė internete, besąlyginis garsas ir šviesos signalizacija.

● Saugus veikimas, neprižiūrimas, prijungtas nuotolinio valdymo pultas.


Pora

ne