PSA deguonies įrenginių statytojų

PSA deguonies įrenginių statytojų

Modelio Nr.: KOB-60 triukšmo lygis: mažo grynumo: 93 – 95 proc., įleidimo/angos dydis: DN 50/25 garantija: 20 mėnesių kilmės vieta: Zhejiang Kinijos specifikacija: CE SS kodą: 84196019 sertifikavimo: ISO9001, SGS, CE, ISO įtampos: 220V galutinio produkto: deguonies mašinos dydis: vidutinės kaip gauti greitą pasiūlymą? Padaryti...

product details

Modelio Nr.: KOB-60

Triukšmo lygis: žemas

Metalo grynumas: 93 – 95 proc.

Ėmiklio/išleidimo vamzdžio dydis: DN 50/25

Garantija: 20 mėnesių

Kilmės vieta:ZhejiangKinija

Specifikacija: CE

SS kodą: 84196019

Sertifikavimas: ISO 9001, SGS, CE, ISO

Įtampa: 220V

Galutinis produktas: deguonies

Siuvimo mašinos dydis: Medium

Kaip gauti greitą pasiūlymą?

Nedvejodami atsiųsti mums laišką su tokiais duomenimis.

1) O2 vandens srautas: ___Nm3/val

2) O2 grynumas: ___ %

3) O2 biudžeto įvykdymo patvirtinimo spaudimą: ___Bar

4) įtampos ir dažnio: ___V/PH/HZ

5) O2 programa.

YDGET yra skirti gamybos, tiekimo ir ekspertųyra išskirtinis asortimentas, PSA deguonies augalai, kurie yra visiškai automatinis ir reikalaujama, kad mažos gamybos sąnaudos. Šie augalai labai reikalingi stiklo pramonės šakose, blazing pramonės ir plieno pramonę. Mes siūlome globėjai, patikimi ir lengvai įdiegti gamyklose, kurios yra labai efektyvus, spektakliai. Šie augalai Pro įvairius kokybės patikrinimo procesas užtikrina geriausius rezultatus per customerand #39; s pabaigos. Klientas gali pasinaudoti šie kokybiniai augalai iš pagal jų poreikius ir reikalavimus. Tai reikia pramonės šakose, pvz., stiklo pramonėje, plieno pramonės ir litavimo kietuoju lydmetaliu pramonė ir pan.

YDGET PSA DEGUONIES GENERATORIUS

Specifikacija:

1) grynumas: 28 ~ 95 %

2) talpa: 1 ~ 3000Nm3/h

3) slėgio: 0.1 ~ 0.6Mpa (0,6 ~ 15.0MPa taip pat yra)

4) Rasos taškas: mažiau nei 45 laipsnių

5) tipas: Sumontuoti ant

6) prekės ženklas: Yuanda

7) kilmė: Hangzhou, Zhejiang, Kinija

8) pristatymo: 20-50days

Produkto savybės

1. pilną informaciją

Visos sistemos yra skirtos un-dalyvavo operacijoje ir automatinis deguonies poreikis koreguoti.

2. nuleiskite erdvės reikalavimai

Dizainas ir prietaisų daro augalų dydis labai kompaktiškas, montavimo ant nuožulnaus, surenkamieji ir tiekiamas iš gamyklos.

3. Greita Paleistis

Paleidimo laikas yra maždaug 30 minučių gauti norimas deguonies grynumo. Taigi šiuos vienetus galima įjungti andamp; NUO už deguonies srauto pokyčius.

4. didelis patikimumas

Itand #39; s labai patikimi dėl nuolatinio ir pastovaus veikimo pastovus deguonies grynumas. Augalų Laisvas laikas visada yra geriau nei 93 %.

5. ceolito molekulinius filtrus gyvenimo

Numatomą ceolito molekulinius filtrus gyvenimas yra daugiau nei 10 metų t. y. visą gyvenimą laiko deguonies augalų. Todėl jokių atstatomoji vertė.

6. žemas investicijų ir energijos vartojimo

7. Paprastas naudojimas ir priežiūra

Funkcinė specifikacija:

1. sistema priima vienu spustelėjimu pradėti taip, oro kompresoriai, šaldytuvinių oro džiovintuvas, Adsportion džiovintuvas, generatorius bus pradėti dirbti po vieną programą.

2. Deguonies generatorius aprūpintas Beribio deguonies dujų įspėjimo signalas ir automatinis ventiliacijos, tada ji gali patikrinkite, ar visi deguonies, kuri eina į vamzdyną geros kokybės.

3. Deguonies generatorius su spalvinga jutiklinis ekranas Siemens Vokietijos, tai gali Rodyti veikia sΰlyga, grynumo, slėgio ir azoto norma srauto visos sistemos internete; Ir jis taip pat gali priminti išlaikymo laiko, įrašyti problemų signalas, atsisiųsti eksploataciniai duomenys.

Zhejiang Yuanda oro atskyrimo įranga, LTD

YDGET turi įvairių PSA azoto andamp; deguonies generatorių, membrana azoto andamp; deguonies generatorių, azoto valymo sistemos ir tt, ir yra plačiai naudojami pramonėje, nafta, naftos andamp; dujų, cheminių medžiagų, elektronikos, metalurgijos, anglis, vaistų, aeronautikos, automobiliai, stiklo, plastikų, maisto, medicininis gydymas, grūdų, ir tt. Su metų tyrimų oro atskyrimo technologijų ir turtingas tirpalo patirtį įvairiose pramonės šakose, YDGET lazdos patikimiau, pigiau, patogiau profesionalus dujų sprendimai mūsų klientams teikti.

Mes turime patyrusių profesionalų komanda, visada pasiruošę būti jūsų paslaugoms. Pardavimų inžinierius atidžiai analizuoti jūsų nurodytus reikalavimus ir pasiūlyti tinkamus sprendimus jums. Po pardavimo paslaugų sistema garantuoja greitą atsaką į savo problemas per 24 valandas, o jų skiriamoji geba per trumpiausią laiką. YDGET atsako už techninės priežiūros paslaugas azoto/deguonies generatoriai ir kita su jais susijusi įranga, mūsų siūlomas.

YDGET skirta tiekti su mūsų klientais, patikimiau, pigiau ir patogiau oro atskyrimo sprendimus bei profesionalias paslaugas.


Hot Tags: PSA deguonies augalų gamintojams, Kinijos, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, eksportuotojai, pardavėjas, pirkti

Pora: Deguonies generatorius, degimo

Kitas: baterija deguonies koncentratorius

Tyrimo

You Might Also Like