PSA oro atskyrimo deguonies azoto gamykla

PSA oro atskyrimo deguonies azoto gamykla

1. Bendrovės apžvalga Zhejiang Yuanda oro atskyrimo įranga, LTD. turi PSA azoto ir deguonies generatorių, membranų azoto ir deguonies generatorių, azoto valymo sistemų ir tt asortimentą ir yra plačiai naudojami naftos, naftos ir dujų, chemijos, elektronikos, ...

product details

PSA oro atskyrimo deguonies azoto gamykla

1. Bendrovės apžvalga

Zhejiang Yuanda oro atskyrimo įranga, LTD. yra įvairių PSA azoto ir deguonies generatorių, membraninių azoto ir deguonies generatorių, azoto valymo sistemų ir tt, ir yra plačiai naudojamos naftos, naftos ir dujų, chemijos, elektronikos, metalurgijos, anglių, farmacijos, kosmoso, automobilių, stiklo, plastikai, maistas, medicininis gydymas, grūdai ir kt. "YDGET", vykdydama daugelį metų mokslinių tyrimų, susijusių su oro atskyrimo technologijomis ir turtingu sprendimų patirtimi įvairiose pramonės šakose, siekia teikti klientams patikimesnius, ekonomiškesnius ir patogesnius profesionalius dujų sprendimus.
Mes turime patyrusią profesionalų komandą, kuri visada pasiruošusi būti jūsų paslaugomis. Pardavimų inžinieriai atidžiai išnagrinėja jūsų nurodytus reikalavimus ir jums siūlo tinkamus sprendimus. Pardavimų paslaugos sistema užtikrina greitą atsaką į jūsų problemas per 24 valandas ir jų sprendimus per trumpiausią laiką. YDGET yra atsakingas už azoto / deguonies generatorių aptarnavimą ir kitą susijusią siūlomą įrangą.
YDGET skirta tiekti klientams patikimesnius, ekonomiškesnius ir patogesnius oro atskyrimo sprendimus bei profesionalų aptarnavimą.
公司 概况 .jpg


车间 1.jpg

车间 2.jpg

2. Kodėl verta rinktis "YUANDA PSA" deguonies generatorių?
YDGET.com skiria užsiima gamyba, tiekimu ir ekspertu   išskirtinis PSA deguonies gamyklų asortimentas, kuris yra visiškai automatinis ir reikalauja mažos gamybos sąnaudų. Šie augalai yra labai reikalingi stiklo pramonėje, dygstančiose pramonės šakose ir plieno pramonėje. Mes siūlome patronams patikimus ir lengvai montuojamus augalus, kurie yra labai efektyvūs spektakliuose. Šie augalai pereina įvairias kokybės tikrinimo procedūras, užtikrinančias geriausią rezultatą kliento pabaigoje. Klientas gali pasinaudoti šiais kokybiškais augalais pagal jų poreikius ir reikalavimus.
* Didelis deguonies grynumas
PSA deguonies generatoriaus įrenginiai leidžia gaminti labai gryną deguonį iš suspausto oro. Šis deguonies grynumas taip pat gali būti užtikrintas kriogeninėmis sistemomis, tačiau jie yra daug sudėtingesni ir pagrįsti tik dideliam vartojimo kiekiui. Deguonies generatoriai naudoja z MS (zolieto molekulinio sieto) technologiją, kad būtų galima gaminti nuolatinį labai deguonies deguonies tiekimą ir yra su vidaus kompresoriais arba be jų.
* Mažos veiklos sąnaudos
Pakeičiant pasenusius oro atskyrimo įrenginius, azoto gamybos pajamos gerokai viršija 50%. [Reikalaujama citatos]
Deguonies generatorių pagamintos deguonies sąnaudos gerokai mažesnės už buteliuose arba suskystintą deguonį.
* Deguonies generatoriai mažiau veikia aplinką
Deguonies dujų gamyba yra tvarus, aplinką tausojantis ir energiją tausojantis požiūris į grynes, švarias, sausas deguonies dujas. Palyginus su energija, reikalinga kriogeninei oro atskyrimo gamyklai ir energijai, reikalingai skysčio deguoniui transportuoti iš įrenginio į objektą, susidarantis deguonis sunaudoja mažiau energijos ir sukuria daug mažiau šiltnamio efektą sukeliančių dujų.
优质 配件 .jpg

3.Yuanda KOB serijos PSA deguonies generatorius
3.1 Specifikacija:
1) Grynumas: 28 ~ 95%
2) Talpa: 1 ~ 3000 Nm3 / h
3) slėgio išvada: 0.1 ~ 0.6Mpa (taip pat yra 0.6 ~ 15.0 MPa)
4) Rasos taškas: <-45 °="">
5) Tipas: prikabinamas antgalis
6) Prekės ženklas: "Yuanda"
7) Kilmė: Hangzhou, Zhejiang, Kinija
8) pristatymas: 20-50days
3.2 Produkto savybės
1. Pilna automatika
Visos sistemos yra skirtos nenutrūkstamam veikimui ir automatiniam deguonies poreikio koregavimui.
2. Mažesnio kosmoso reikalavimas
Dėl konstrukcijos ir prietaisų gamyklos dydis yra labai kompaktiškas, surenkamas ant skydų, surenkamas ir tiekiamas iš gamyklos.
3. Greitas paleidimas
Pradinis laikas yra apie 30 minučių, norint gauti pageidaujamą deguonies grynumą. Taigi šie vienetai gali būti įjungti ir išjungti, atsižvelgiant į deguonies paklausos pokyčius.
4. Aukšta patikimumas
Tai labai patikima nuolatinei ir pastoviai veikiančiai su nuolatine deguonies grynumu. Augalų tinkamumo laikas yra geresnis nei 93% visada.
5. Ceolito molekulinės sietų gyvenimas
Tikimasi, kad celiuliozės molekulinės sietos gyvenimas yra daugiau nei 10 metų, ty visiškas deguonies augalo gyvenimo laikas. Taigi jokių pakeitimo išlaidų.
6. Nedidelis investicijų ir energijos suvartojimas
7. Paprasta eksploatacija ir priežiūra
3.3. Funkcinė specifikacija:
1. Sistemoje įjungiamas vieno mygtuko paspaudimas, oro kompresorius, šaldytuvo džiovintuvas, "Adsportion" džiovintuvas, generatorius pradės dirbti pagal programą po vieną.
2. Deguonies generatorius, turintis nepakankamą deguonies dujų įspėjamąjį signalą ir automatinį išleidimą, gali užtikrinti, kad visas deguonis, kuris patenka į dujotiekį, yra geros kokybės.
3. "Siemens" Vokietijos dekoratyvinis deguonies generatorius su spalvotuoju jutikliniu ekranu gali parodyti visas sistemos veikimo režimo, grynumo, slėgio ir azoto srauto greitį; taip pat gali priminti techninės priežiūros laiką, užregistruoti trikčių aliarmą atsisiųskite veikimo duomenis.

4. Azotas / deguonis Paprastai naudojamas dujas  
应用 1.jpg
5. Paketų gabenimas ir kai kurie galutiniai vartotojai
运源 包装 .jpg

6. Kokybės kontrolė
YUANDA Gas Enigineering & Technology Jūs galite būti tikri dėl YDGET sprendimo kokybės. YUANDA   naudoja tik geriausius tiekėjus ir komponentus. Visi azoto generatoriai yra išbandyti ir užsakyti profesionalūs specialistai, kad įsitikintų, jog viskas yra kvalifikuota, kol jie išeina iš gamyklos.

7. Garantija
Garantijos laikotarpis prekėms iš YDGET yra 360 dienų nuo montavimo ir paleidimo eksploatacijos pabaigos dienos arba 420 dienų nuo prekių gavimo, priklausomai nuo to, kas įvyks anksčiau.

8. Paslaugos ir palaikymas
"YDGET" siūlo įvairias paslaugas, kurios padėtų jums maksimaliai išnaudoti jūsų teikiamą naudą. Dėl maksimalaus patogumo mes siūlome fiksuotų kainų paslaugų sutartį, pagrįstą veikimo laiku ar kalendoriumi
laikas. Žinoma, visi klientai kviečiami skambinti bet kuriuo metu. Mes visada norime jums padėti.
1) konsultacijos
Pagalba savigynai, keitimasis patirtimi ir individuali parama.
Jei turite klausimų apie gamyklos eksploatavimą arba jums reikia kam nors išspręsti problemas, mes suteikiame jums patarimą telefonu arba raštu. Tiesioginis ryšys su jumis yra labai svarbus mums, nes tai yra nuolatinio abipusio partnerio bendradarbiavimo pagrindas.
2) paleidimas eksploatuoti
Sistemingas nuo galutinio montavimo patvirtinimo iki tinkamo eksploatavimo patvirtinimo ir garantuotų funkcijų. Tai apima išsamius eksploatacinius bandymus, profesionalų pildymą adsorbentais ir katalizatoriumi, tinkamą paleidimą, optimalų darbo parametrų nustatymą ir visų saugos funkcijų patikrinimą. Tuo pačiu metu mes apmokome savo operacinį personalą dėl įrenginių funkcijų ir veikimo.
3) Atsarginių dalių aptarnavimas
Visame pasaulyje, greitai ir pigiai per visą savo gamyklos eksploatavimo laiką. Atskirtas visų mūsų pateiktų augalų komponentų žymėjimas leidžia mums aiškiai nustatyti jūsų reikalaujamas atsargines dalis. Mes tiekiame Jums produktus, skirtus ilgam gyvenimui ir ekonominiam efektyvumui.
Dėl pakeitimų ir pratęsimų mes ieškome optimaliausio ir ekonomiškesnio jūsų individualaus tikslo sprendimo.
4) techninė priežiūra / pakeitimai
Reguliarus tikrinimas ir priežiūra užtikrina nuolatinį veikimą, vengia žalos ir apsaugo nuo nenumatytų gedimų. Atliekant priežiūros / redagavimo darbus, mes patikriname visus svarbius komponentus dėl funkcijos ir būklės, keitimo defektų, naudotų ir susidėvėjusių dalių, o vėliau optimaliai sureguliuokite savo gamyklą tam tikromis eksploatavimo sąlygomis. Priklausomai nuo augalo dydžio ir
darbo apimtis, mūsų paslaugų diapazonas taip pat apima išsamią peržiūrų planavimą, taip pat rangovų koordinavimą ir priežiūrą. Žinoma, mes tiekiame techninės priežiūros dokumentus kaip ataskaitų ir atsarginių dalių rekomendacijų, ir mes suderiname savo tvarkaraščius pagal jūsų poreikius.
5) Mokymas
"Know-how" savo darbuotojams.
Eksploatacija, techninė priežiūra ir remontas, elektrinė matavimo ir valdymo įranga ar procesų inžinerija - mes siūlome specialius mūsų ekspertų mokymus. Nesvarbu, ar svetainėje veikiantys su pačiu planu ar mūsų būstu, mes sutelkiame dėmesį į jūsų klausimus ir problemas.

9. Kaip gauti greitą ir tikslią citatą?
Nedvejodami siųskite mums el. Laiškus su šiais duomenimis.
1) O2 srautas: _____ Nm3 / val
2) O2 grynumas: _____%
3) O2 išleidimo slėgis: _____ Bir
4) rasos taškas: _____ ℃
5) O2 taikymas: _____ (deginimas, suvirinimas ar kas?)

6) Įtampos ir dažnio: ______ V / PH / HZ

7) Vietos jūros lygis: _____m


10. Zhejiang Yuanda oro atskyrimo įranga Co.Ltd.
YDGET.com   yra skirti gaminti, tiekti ir ekspertai   išskirtinis PSA deguonies gamyklų asortimentas, kuris yra visiškai automatinis ir reikalauja mažos gamybos sąnaudų. Šie augalai yra labai reikalingi stiklo pramonėje, dygstančiose pramonės šakose ir plieno pramonėje. Mes siūlome patronams patikimus ir lengvai montuojamus augalus, kurie yra labai efektyvūs spektakliuose. Šie augalai pereina įvairias kokybės tikrinimo procedūras, užtikrinančias geriausią rezultatą kliento pabaigoje. Klientas gali pasinaudoti šiais kokybiškais augalais pagal jų poreikius ir reikalavimus. Tai reikalinga tokiose pramonės šakose kaip stiklo pramonė, plieno pramonė ir kietojo kuro pramonė ir kt.Hot Tags: psa oro atskyrimo deguonies azoto gamykla, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, eksportuotojai, pardavėjas, pirkimas,

Pora: Aukštos kokybės kompaktiškas azoto generatorius

Kitas: Skid Compact Oxygen Generator

Tyrimo

You Might Also Like