Mažas azoto generatorius

Mažas azoto generatorius

Specification1) grynumas: 95-99.9999 %2) talpa: 5-8000Nm3/h3) išstums: 0-0.8Mpa (1,0 ~ 15.0MPa taip pat yra) 4) rasos taško:-45 laipsnių---70Technical Features1) importuoti pneumatiniai skirstytuvai, naudojant

product details

Specifikacija
1) grynumas: 95-99.9999 %
2) galia: 5-8000Nm3/h
3) slėgio: 0-0.8Mpa (1,0 ~ 15.0MPa taip pat yra)
4) rasos taško:-45 laipsnių---70
Techninės savybės
1) importuojamos pneumatiniai skirstytuvai, gyvenimas yra daugiau nei 3 milijonus kartų;
2) Siemens PLC pažangios programos valdiklio, lengva ir stabilų darbą;
3) konkreti inertinės keramikos kamuoliukus difuzijos technologija leidžia oro srauto paskirstymo tolygiai; padidinti absorbcijos efektyvumą adsorbentai išvardyti;
4) savarankiškai jėgos cilindro suspausti įrenginį (patento Nr.: ZL-200820168079.9) apsaugoti naudojant gyvenimo anglies molekulinio sieto;
5) originalus išcentriniai vibracijos pildymas (patento Nr.: ZL-200820168078.4) veiksmingai užtikrinti didžiausias pripildymo tūris.

Kaip gauti greitą pasiūlymą?

Nedvejodami atsiųsti mums laišką su tokiais duomenimis.

1) N2 srauto greitis: ___Nm3/val

2) N2 grynumas: ___ %

3) N2 biudžeto įvykdymo patvirtinimo slėgis: ___Bar

4) įtampos ir dažnio: ___V/PH/HZ

5) azoto taikymą.

Paraiškos, azoto generatoriai

Maisto ir gėrimų pramonė

Metu maistas ar gėrimai yra gaminami arba vaisių ir daržovių derliaus, senėjimo procesas prasideda iki visiškai irimo produktų. Tai sukelia bakterijų ir kitų mikroorganizmų. Generatoriai yra naudojama potvynių N2, kuris išperka deguonies ir žymiai prailgina produkto gyvavimo, nes šie organizmai negali sukurti produktai. Be to, cheminio poveikio maisto sukelia oksidacija galima pašalinti arba sustabdytas.

Analizinė chemija

Azoto generatoriai yra reikalingi įvairaus pobūdžio analizinė chemija, pvz., skysčių chromatografijosmasių spektrometrija ir tais atvejais, kai būtina stabilaus ir nuolatinio tiekimo azoto dujų chromatografijos metodu.

Orlaivių ir automobilių padangos

Nors oras yra 78 % azoto, dauguma orlaivių padangos yra pripildytas azoto ir yra daug padangų ir automobilių parduotuvių su azoto generatoriai užpildyti padangų, privalumas yra kad azoto rezervuare yra sausa. Dažnai suslėgto oro rezervuaras turi vandens, kad ateina iš atmosferos vandens garų kondensacijos bake Išvažiavus iš oro kompresorius. Be to, azoto sako, kad išlaikyti stabilesnę spaudimą, kai šildomas ir aušinamas [taisyti] ir minėtas [taisyti] esąs didesnis molekulės (109.76 pm), ne taip lengvai, kaip O2 skverbiasi padangos [taisyti] (120.74 pm) ir argonas.

Chemijos ir naftos chemijos pramonės

Pagrindinis ir labai svarbu naudoti azoto chemijos ir naftos chemijos pramonėje yra inertinμje aplinkoje siekiama užtikrinti bendros pramoninės saugos valymo ir apsaugos proceso laivų metu. Be to, azotas naudojamas vamzdynų slėgio bandymai, cheminių medžiagų gabenimo ir technologinių procesų naudojamas katalizatoriams regeneruoti.

Elektronika

Elektronika, azoto tarnauja kaip antioksidantas gaminant puslaidininkių ir elektros grandinėse, terminio apdorojimo galutinių produktų, taip pat pučia ir valymo.

Stiklo pramonė

Stiklo gamyba, azoto yra veiksminga, kaip šaldymo agentas lankas orkaitės elektrodų, oksidacijos inhibitorius proceso tvarkos, taip pat oro aušintuvas.

Metalurgija

Metalų pramonė paprastai naudoja azoto kaip priemonė apsaugoti juodųjų ir spalvotųjų metalų atkaitinimo metu. Be to, azoto yra naudinga standartinė pramonės procesų, pvz. neutralios temperatūros reguliavimas, sutvirtina, kietojo litavimo kietuoju lydmetaliu, streso malšinančių, cianido grūdinimas, metalo miltelių sukepinimo ir ekstruzijos mirti aušinimo.

Dažų ir lako pramonėje

Dažų ir lakų gamybai naudoja azoto inertinμje aplinkoje procesas induose saugà sukūrimas, taip pat deguonies poslinkis per pakavimo siekiant išvengti polimerizacijos džiovinimo aliejų.

Naftos pramonė

Naftos pramonės, azoto yra būtinas komponentas – procesų skaičius. Dažniausiai, azotas naudojamas sukurti inertinμje aplinkoje būtų išvengta sprogimo ir priešgaisrinės saugos ir remti transporto ir perkėlimo angliavandenilių. Be to, azotas naudojamas vamzdynų bandymai ir prapūtimo, valymo technologijų laivams ir suskystintų dujų transporteriams ir angliavandenilių sandėliavimo patalpų valymas.

Farmacijos pramonė

Farmacijos pramonėje, azoto nustato paraiškos vaistų pakuotės, ir užtikrinti nuo sprogimo ir priešgaisrinės saugos veikloje, kur naudojamos gerai disperguoti medžiagos.

Hipoksinės oro gaisro prevencijos sistema

Azoto generatoriai naudojami hipoksinės oro gaisro prevencijos sistemų gaminti mažo deguonies kiekio ore.Hot Tags: mažas azoto generatorius, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, eksportuotojai, pardavėjas, pirkti,

Pora: Azoto PSA generatorius, dujų išvalyti: 99,99 % mašinos pardavimui

Kitas: Pramonės azoto generatorius

Tyrimo

You Might Also Like